0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Qatar
Stars League
Al-Ahli Doha
۰
۰
Al Duhail
inprogress
۱۹:۰۰
South America
Copa Libertadores
Palmeiras
۱
۰
Atletico Mineiro
Finished
۰۵:۰۰
Talleres de Cordoba
۰
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۵:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۸:۰۰
Tobol Kostanay
۱
۱
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۱۸:۳۰
Rakow Czestochowa
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Criciuma EC
۰
۰
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۵:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
Chapecoense SC
۲
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA Europa League Qualification
HJK Helsinki
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Guastatoya
۰
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۴:۳۰
Xinabajul
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۲:۳۰
Antigua Guatemala
۰
۳
CSD Municipal
Finished
۰۶:۳۰
World
FIFA U20 World Cup Women
New Zealand U20 (W)
۱
۱
Mexico U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Spain U20 (W)
۰
۰
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Costa Rica U20 (W)
۱
۳
Australia U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor
۰
۰
Surkhon Termez
inprogress
۱۹:۳۰
Dinamo Samarqand
۱
۱
Sogdiyona Jizzax
inprogress
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۱
۱
FK Kokand 1912
inprogress
۱۸:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Hussein
۱
۰
Ma'an
inprogress
۱۹:۳۰
Bolivia
LFPB
Atletico Palmaflor Vinto
۲
۱
Blooming
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۳
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۴:۴۵
Argentina
Reserve League
Ferro Carril Oeste Reserves
۰
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Boca Juniors Reserves
۳
۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Quilmes Reserves
۰
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Barracas Central Reserves
۰
۲
Rosario Central Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
CA Aldosivi Reserves
۱
۱
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۲
۱
Almagro Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۲
۰
CA River Plate Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۰
General Lamadrid Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۰
۰
Puerto Nuevo Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
۳
۳
CS Uruguay
Finished
۰۱:۳۰
Cariari Pococi
۲
۰
AD Aserri/Once de Abril
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones de Belen
۲
۲
Municipal de Turrialba
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Sorrento U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۱۵:۳۰
South America
Copa Sudamericana
Ceara CE
۲
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۴۵
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۱
۲
Manly Utd (W)
Finished
۱۳:۴۵
Argentina
Copa Argentina
Agropecuario
۰
۱
Boca Juniors
Finished
۰۴:۴۰
Panama
LPF
Potros Del Este
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۶:۰۰
Alianza FC Panama
۰
۳
CD Arabe Unido
Finished
۰۱:۳۰
Sporting San Miguelito
۳
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۴۵
Paraguay
Copa Paraguay
Cristobal Colon
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Costa Rica
Primera Division
AD San Carlos
۲
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Motagua
۲
۲
Vida
Finished
۰۵:۳۰
CD Marathon
۱
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۶:۰۰
CD Honduras Progreso
۲
۲
Olancho
Finished
۰۵:۴۵
CD Real Sociedad
۲
۱
Real Espana
Finished
۰۱:۳۰
CD Victoria
۴
۰
Lobos UPNFM
Finished
۰۵:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۱
Solola
Finished
۰۱:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۰
۱
Chimaltenango FC
Finished
۰۶:۳۰
San Juan La Laguna FC
۳
۱
Catarina FC
Finished
۰۱:۳۰
Juventud Pinulteca FC
۱
۰
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo San Pedro
۲
۱
CD Suchitepequez
Finished
۰۱:۳۰
Aurora FC
۲
۰
Deportivo Barberena FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Sanarate
۳
۰
Mictlán
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
۲
۲
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Venados Merida FC
۱
۱
Dorados
Finished
۰۴:۳۵
Cimarrones de Sonora
۲
۱
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
United States
USL Championship
Miami FC
۱
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio FC
۲
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Loyal
۱
۰
Monterey Bay
Finished
۰۶:۳۰
Mexico
U20 Championship
Queretaro U20
۰
۲
Atletico San Luis U20
inprogress
۱۸:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Olmedo
۰
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
CA Santo Domingo
۰
۲
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Imbabura Sporting Club
۰
۰
Manta FC
Finished
۰۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
Cordoba
۳
۲
Merida
Finished
۰۰:۰۰
AC Pro Sesto
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۹:۳۰
United States
USL League One
North Carolina
۲
۱
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
Panama
Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۰
۲
Tauro FC Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
San Francisco FC Reserves
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۴:۳۰
UMECIT
۳
۰
CD Centenario
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Chiriqui B
۱
۲
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat Yerevan
-
-
FC Ararat-Armenia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
El Ismaily Sporting Club
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Uruguay
Copa Uruguay
Juventud Piedras
۱
۰
CA Universal de San Jose
Finished
۰۳:۳۰
Africa
COSAFA Cup Women
Costa do Sol (W)
۰
۲
Double Action FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 3
AD São Caetano do Sul
۲
۱
Oeste Itapolis
Finished
۰۳:۳۰
United States
NISA
Chattanooga FC
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
Atletico Carcarana
۰
۰
Argentino De Firmat
Finished
۰۴:۳۰
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
-
-
Chrobry Glogow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chojniczanka Chojnice
-
-
Stal Rzeszow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
China
Super League
Hebei CFFC
۳
۴
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Hillerod
-
-
Koge
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista Women
Sao Paulo (W)
۳
۱
Taubate (W)
Finished
۰۴:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Vietnam U19
۱
۱
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
Thailand U19
۷
۳
Myanmar U19
Finished
۱۳:۰۰
Myanmar
National League
Ispe FC
۵
۱
Chinland FC
Finished
۱۳:۰۰
United States
All Star Game
MLS All Stars
۲
۱
Liga MX All Stars
Finished
۰۵:۰۰
United States
NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۴:۰۰
Oceania
OFC Champions League Group B
Hienghene Sport
۲
۰
Rewa FC
Finished
۰۴:۳۰
Nikao Sokattak FC
۱
۴
Auckland City
Finished
۰۷:۳۰
India
Mizoram Independence Cup
Chhinga Veng FC
۰
۱
Aizawl
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Monaro Panthers U23
inprogress
۱۳:۰۰
India
Shillong Premier League
Mawkhar
۱
۱
Langsning
Finished
۱۵:۰۰
India
Super Division Bangalore
Bengaluru B
۵
۰
Kodagu FC
Finished
۱۵:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۰
۰
VIFK Vaasa
inprogress
۲۰:۰۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
-
-
JK Nomme United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰